Najlepsze produkty dla twojego domu

tel. 17 861 23 33   zamowienia@plusprojekt.eu

Niezawodne klamki drzwiowe Hoppe

Grupa HOPPE to lider w zakresie produkcji elementów wystroju wnętrz w postaci systemów okuć z aluminium, stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i mosiądzu do drzwi oraz okien. Klamki oferowane przez firmę HOPPE to wysokiej jakości produkty, wytwarzane przy użyciu nowoczesnych technologii produkcji. Wszystkie klamki posiadają opatentowane mechanizmy, które zapewniają wygodę, trwałość i niezawodność działania na lata. Cechą wyróżniającą klamki drzwiowe i okienne jest niezwykle prosty montaż i demontaż, a także szeroki wybór wzorów okuć, umożliwiający precyzyjny dobór klamki to wystroju i charakteru wnętrza.

Wysokiej jakości klamki Hoppe

Klamki HOPPE

Jak wiadomo, główną funkcją klamki jest umożliwianie otwierania i zamykania drzwi. Firma HOPPE swoim klientom oferuje jednak wiele więcej. Rozwiązania stosowane w produkcji systemów okuć, zapewniają także bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Priorytetowym celem stawianym przez firmę jest wysoki poziom innowacyjności oraz dostarczanie klientom produktów posiadających doskonałe parametry techniczne. Wybierając klamki drzwiowe HOPPE do domu lub biura, użytkownicy zyskują nie tylko okucia wpisujące się w najnowsze trendy pod względem designu, ale także otrzymują produkt zapewniający bezawaryjne działanie przez bardzo długi czas. Wszystkie systemy okuć drzwiowych objęte są gwarancją na 10 lat. Jest to obietnica niezawodności, jaką firma HOPPE składa swoim klientom i w każdym, indywidualnym przypadku danego słowa dotrzymuje.

Cechy wyróżniające klamki drzwiowe HOPPE:

  • solidna, niemiecka produkcja,
  • 10 lat gwarancji na działanie,
  • niezawodność w każdych warunkach,
  • wysoka precyzja i estetyka wykonania,
  • niepowtarzalny design wpisujący się w aktualne trendy,
  • innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 Czas to pieniądz – szybciej i lepiej: HOPPE-Szybkozłącze

Bezawaryjne działanie poparte testami

W celu zapewnienia właściwego działania mechanizmów okuć drzwiowych, firma HOPPE poddaje swoje produkty licznym testom, które sprawdzają i potwierdzają ich niezawodną funkcjonalność. Producent ma świadomość, jakie wymogi stawiane są klamkom przez cały okres ich użytkowania. Przede wszystkim istotna jest tu wytrzymałość na obciążenia, jakim podlega klamka każdego dnia. Produkty HOPPE poddawane są badaniom trwałości działania i próbom statycznej wytrzymałości, które w sposób rzeczywisty udowadniają, że klamka HOPPE nie ulegnie uszkodzeniu nawet podczas intensywnego użytkowania. Aby rzetelnie sprawdzić działanie klamki, która zostanie dostarczona klientowi, firma HOPPE przeprowadza testy nie tylko samych mechanizmów klamek drzwiowych, ale także upewnia się, jak klamka zachowuje się w warunkach rzeczywistych, czyli w połączeniu z drzwiami.

HOPPE - wysoka jakość i troska o środowisko

Grupa HOPPE reprezentuje wartości ukierunkowane na potrzeby klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kompetencjom, przedsiębiorstwo odgrywa ważną rolę w dziedzinie okuć drzwiowych. Jednak dostarczanie wysokiej jakości produktów to nie jedyna misja firmy. Jej niezwykle istotnym celem jest również ochrona środowiska poprzez optymalne wykorzystanie środków i oszczędność zasobów naturalnych. HOPPE dokłada wszelkich starań, by zminimalizować ilość odpadów, czyli niepożądanego efektu ubocznego prowadzonej działalności. Wpływa to na ekologiczną produkcję okuć, wykorzystanie recyklingu oraz alternatywnych źródeł energii. HOPPE dumnie uczestniczy w Sojuszu na Rzecz Środowiska Naturalnego Hesji „Umweltallianz Hessen“.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij tu: HOPPE - Newsletter

Jeśli ciekawi Cię nasza całkowita oferta zapraszamy do zapoznania z katalogami na naszej stronie: KATALOGI HOPPE