Plus Projekt – ogrodzenia, rolety, okna, drzwi

Najlepsze produkty dla Twojego domu

Rzeszów
ul. Hetmańska 67
17 854 13 88
biuro@plusprojekt.eu

Rzeszów
ul. Torowa 5
508 322 556
zamowienia@plusprojekt.eu

Okna PCV Rzeszów

Okna PCV - Jakość i ergonomia

Okna wykonane z PCV (polichlorku winylu), zwane również oknami plastikowymi – cieszą się popularnością zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Przyczyną tak częstego stosowania w ich budownictwie są właściwości pozwalające na wyjątkowo łatwe i wygodne użytkowanie, a także relatywnie niska cena w stosunku jakości.

wnętrza z zastosowanymi oknami Quadro i Vector

Trwałość i bezpieczeństwo okien pcv

Należy podkreślić, iż okna z PCV są bardzo odporne nie tylko na wymagające warunki atmosferyczne ale także na ataki grzybów. Ponadto w przeciwieństwie do okien drewnianych nie wymagają kosztownej konserwacji lecz są łatwe i szybkie w czyszczeniu.

Plastikowe okna są również bardzo szczelne i ogniotrwałe (twarde PCV jest praktycznie niepalne). A skoro piszemy już o bezpieczeństwie nasi producenci oferują całą gamę zabezpieczeń chroniących przed ewentualnym włamaniem lub próbą zniszczenia okien.

 

Okna PCV z klasą – nowoczesny design

PCV jest materiałem charakteryzującym się w procesie obróbki dużą plastycznością, dlatego też designerzy mają dużą swobodę przy projektowaniu okien z tego tworzywa (jedynie plastikowe okna dachowe muszą zachować swój tradycyjny czworoboczny kształt). Dodatkowo – łatwość zastosowania praktycznie dowolnej kolorystyki jest powodem możliwości zamówienia okien na własną miarę i dopasowania ich do indywidualnej koncepcji swojej inwestycji budowlanej.

Okna PCV – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jeżeli zdecydujemy, że okna PCV są stworzone właśnie dla nas należy zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny aspekt – jest nim wybór profesjonalnej ekipy montażystów. Nawet najlepsze okna PCV nieodpowiednio zmontowane mogą znacznie obniżyć swoje walory.

Zapisz

Zobacz Promocje
w Plusprojekt 

więcej ››

Strefa
WIEDZY

więcej ››

Wirtualny spacer po
Plus Projekt

więcej ››
Disting
Porta
Ferno
Gerda
Aluprof
KR Center
Węgrzyn
Voster
Intenso
Asilo
DRE
Invado
2015 wszystkie prawa zastrzeżone Plus Projekt