Najlepsze produkty dla twojego domu

tel. 17 861 23 33   zamowienia@plusprojekt.eu

Okna PCV Rzeszów

Okna PCV - Jakość i ergonomia

Okna wykonane z PCV (polichlorku winylu), zwane również oknami plastikowymi – cieszą się popularnością zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Przyczyną tak częstego stosowania w ich budownictwie są właściwości pozwalające na wyjątkowo łatwe i wygodne użytkowanie, a także relatywnie niska cena w stosunku jakości.

Innowacyjne technologie – okna Quadro i Vector – Rzeszów

Trwałość i bezpieczeństwo okien pcv

Należy podkreślić, iż okna z PCV są bardzo odporne nie tylko na wymagające warunki atmosferyczne ale także na ataki grzybów. Ponadto w przeciwieństwie do okien drewnianych nie wymagają kosztownej konserwacji lecz są łatwe i szybkie w czyszczeniu.

Plastikowe okna są również bardzo szczelne i ogniotrwałe (twarde PCV jest praktycznie niepalne). A skoro piszemy już o bezpieczeństwie nasi producenci oferują całą gamę zabezpieczeń chroniących przed ewentualnym włamaniem lub próbą zniszczenia okien.

 Systemy energooszczędne w Rzeszowie

Okna PCV z klasą – nowoczesny design

PCV jest materiałem charakteryzującym się w procesie obróbki dużą plastycznością, dlatego też designerzy mają dużą swobodę przy projektowaniu okien z tego tworzywa (jedynie plastikowe okna dachowe muszą zachować swój tradycyjny czworoboczny kształt). Dodatkowo – łatwość zastosowania praktycznie dowolnej kolorystyki jest powodem możliwości zamówienia okien na własną miarę i dopasowania ich do indywidualnej koncepcji swojej inwestycji budowlanej.

Szczelne i trwałe okna PCV w Rzeszowie

Okna PCV – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jeżeli zdecydujemy, że okna PCV są stworzone właśnie dla nas należy zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny aspekt – jest nim wybór profesjonalnej ekipy montażystów. Nawet najlepsze okna PCV nieodpowiednio zmontowane mogą znacznie obniżyć swoje walory.

Technologia UltraLink

Zapisz